Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2023/2024
Jakub Szewczyk - finalista Maratonu Matematycznego
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego zDolnegoŚlązaka
Jakub Szewczyk - chemia
Jakub Penar - biologia i historia
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2022/2022
Marcin Maure - laureat zDolnego Ślązaka z języka angielskiego
Kacper Pokora II miejsce w XVI edycji konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w XX wieku”
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2021/2022
Osiągnięcia Uczniów w roku szkolnym 2021/22
Gminne:
Powiatowe:
Międzynarodowe, ogólnopolskie, wojewódzkie:
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021
Zuzanna Krawczyk – Laureatka Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego „Zdolny Ślązak”
Michał Maure – laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego „Zdolny Ślązak”
Hania Kostecka - Laureatką XVII Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek z j. polskiego.
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019
Maja Sajkowska - Finalistka XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego zDolny Ślązaczek
Vanessa Domeradzka - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod hasłem: "Skąd pochodzimy?", "Kim jetseśmy?", "Dokąd zmierzamy?"
Nazwisko i imię nauczyciela | dzień tygodnia | godziny |
Abi Issa Iwona [IA] | środa | 7:15-8:00 |
Andrzejczak Małgorzata [MA] | piątek | 7:00-8:00 |
Aszkiełowicz Małgorzata [Az] | czwartek | 14:25-15:25 |
Czuchnicka Karolina [KC] | piątek | 12:30-13:30 |
Dafner Ewa [ED] | środa | 8:45-9:45 |
Garyga Katarzyna [KG] | poniedziałek | 14:30-15:30 |
Gil Aleksandra [Ga] | czwartek piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
Gnatek Katarzyna [GK] | wtorek | 14:25-15:15 |
Grzysińska Daria [DG] | poniedziałek czwartek |
10:45-11:15 9:50-10:20 |
Jedynak Andrzej [AJ] | wtorek | 12:30-13:30 |
Jedynak Barbara [BJ] | wtorek | 13:30-14:30 |
Just Magdalena [MJ] | wtorek | 13:30-14:00 |
Kacica Klaudia [KK] | poniedziałek | 9:40-10:40 |
Kasprzak-Suwaj Dorota [DK] | wtorek | 12.35-13.35 |
Kiewra Henryk [HK] | poniedziałek | 10:45-11:45 |
Kirys-Taranda Lidia [LK] | poniedziałek | 7:00-8:00 |
Kucharska Danuta [Ku] | wtorek | 13:35-14:35 |
Kwasiborska Marta [KM] | poniedziałek | 11:40-12:40 |
Krążel Katarzyna | środa | 10:40-11:40 |
Ligas Małgorzata [ML] | środa | 9:40-10:40 |
Lorenc Justyna [JL] | czwartek | 7:20-7:50 |
Ludwina Magdalena | poniedziałek | 7:50-8:50 |
Łomecka Monika [MŁ] | poniedziałek | 14:30-15:00 |
Masłowska Małgorzata | ||
Matysiak Sylwia | czwartek | 7:15-7:45 |
Mielnik Izabela [IM] | wtorek | 12:45-13:30 |
Migaj Beata [BM] | wtorek | 7:00-8:00 |
Wacław Nosek | ||
Pakulska Magdalena [MP] | piątek | 14:00-15:00 |
Prokop Joanna [JP] | wtorek | 14:00-15:00 |
Rodak Sandra [SR] | czwartek | 11:30-12:30 |
Saczewska Weronika [SW] | środa | 6:45-7:45 |
Sielska-Dudzik Agnieszka [Si] | wtorek | 15:00-15:30 |
Stefanowska Ewa Jzabella [ES] | ||
Szostek Aneta [SZ] | wtorek | 14:30-15:30 |
Wawrzycka Magdalena [Wa] | czwartek | 14:00-15:00 |
Wróblewska Danuta [DW] | poniedziałek piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
Zborowicka Anna [AW] | wtorek | 7:45-8:45 |
Zhak Natalia [NŻ] | poniedziałek | 11:45-12:45 |
Zielińska-Krawczyk Katarzyna [KZ] | poniedziałek | 12:35-13:35 |
Agnieszka Wolecka | poniedziałek | 11:30-12:30 |